Informacje o firmie

Typograf to rodzinna firma poligraficzna, która powstała w 1990 roku we Wrześni. Od samego początku spółka prowadzi produkcję i usługi związane z obsługą podmiotów gospodarczych.


Jesteśmy producentem druków akcydensowych, książek i ewidencji podatkowych oraz rejestrów sanitarnych do systemu HACCP. Wykonujemy także druki, ewidencje, zestawienia, broszury szyte i klejone na papierze samokopiującym, offsetowym lub innym, na specjalne zamówienie klienta wg dostarczonego wzoru.


repliki zegarków


Obecnie firma posiada znaczny udział‚ na polskim rynku druków akcydensowych. Marka Typograf jest rozpoznawalna i kojarzy się z dobrze wykonanymi drukami, które produkowane są na najwyższej jakości papierach. Na papier samokopiujący firma posiada gwarancję trwałości kopii na okres 25 lat, a jej wyroby posiadają akceptację merytoryczną Ministerstwa Finansów. Aby sprostać wymaganiom jakościowym, znaczną część własnych środków finansowych przeznaczamy na inwestycje.


repliki zegarkow


W roku 2007 przeprowadziliśmy drukarnię firmy do nowej, funkcjonalnej hali produkcyjnej przy ulicy Koszarowej 18. Mamy też nowy magazyn wyrobów gotowych i pomieszczenia biurowe. Chcemy i mamy teraz większe możliwości na podwyższenie jakości swoich produktów oraz wprowadzania nowego asortymentu do sprzedaży.

Galeria firmy

Mapa punktów sprzedaży

c