TYPOGRAF

Firma

TYPOGRAF to rodzinna firma, która powstała w 1990 roku.

Od samego początku głównym profilem działalności była drukarnia, która zajmowała się wykonywaniem druków akcydensowych i usług poligraficznych na potrzeby firm i podmiotów gospodarczych działających wówczas w naszym regionie.


Lokalizacja - budynek ul. Koszarowa 18

Z upływem czasu i dynamicznie rozwijającym się rynkiem w 2007 roku przenieśliśmy naszą produkcję z pomieszczeń garażowych, jak to bywało w latach 90 - tych do nowo wybudowanych obiektów, w których mieściła się drukarnia, magazyn oraz dział sprzedaży.

Nowa, większa lokalizacja pozwoliła nam na wprowadzenie nowego asortymentu produkcyjnego, galanterii papierniczej oraz dystrybucji produktów obcych.


Nowa siedziba - ul. Działkowców 7

Po niespełna dziesięciu latach działalności w nowym miejscu,  podjęliśmy kolejną decyzję o rozbudowie części produkcyjno-magazynowej.

W 2016 roku została wydana decyzja o budowie nowej hali produkcyjnej z magazynem wysokiego składowania,  z częścią administracyjno-biurową  we Wrześni przy ul. Działkowców 7

Po dwóch latach budowy tj. od stycznia 2018 roku rozpoczęliśmy produkcje,  magazynowanie i sprzedaż w nowym obiekcie

Co robimy

Jesteśmy producentem druków akcydensowych, rejestrów i ewidencji, druków szkolnych, medycznych oraz galanterii biurowej. Świadczymy usługi poligraficzne na indywidualne zlecenia i potrzeby klientów.

Jesteśmy dystrybutorem artykułów biurowych takich marek jak:

NC DURABLE
AVERY MM_Kwidzyn_148x148_CMYK.jpg (461 KB)Marka TYPOGRAF

Obecnie marka TYPOGRAF posiada znaczący udział na polskim rynku druków akcydensowych i kojarzy się z bardzo dobrze wykonanymi drukami oraz wyrobami galanterii biurowej, które produkowane są z najwyższej jakości papierów samokopiujących, offsetowych, kserograficznych i kolorowych kartonów offsetowych.

30-letnie doświadczenie na dynamicznie rozwijającym się rynku papierniczo-biurowym pozwala nam sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych klientów zarówno pod kontem produkcyjnym, usługowym oraz logistycznym.


Mapa punktów sprzedaży


Mapa punktów sprzedaży

TYPOGRAF - druki akcydensowe

62-300 Września, ul. Działkowców 7

tel. 61 640 09 99 | e-mail: sekretariat@typograf.com.pl